Op. Dr. Davut BAYKAN

Özel Bahar Hastanesi Başhekimi
Merhabalar

Bahar hastanesi olarak kurulduğumuz ilk günden beri misyonumuzun merkezine insanı koyduk. Mutluluğumuzun en önemli sebeplerden birisi de hiç şüpesizki sağlığımızdır.

Dünyada sürekli gelişen, yenilenen bilimler içerisinde tıp bilimi ilk başta gelmektedir.

Bu gelişmeleri yakından takip ettiğimizi biliyorsunuz. Sizlerin memnuniyetini esas alarak zaman zaman vizyonumuzda değişiklikler yaptık, fakat çizgimizden ve kalitemizden asla ödün vermedik. Hep yenilendik yenilenirken kadromuzu özenle seçtik.Sizlerin "Bahara her gelişimizde daha farklı ve daha güzel buluyoruz "gibi sözleriniz,bizim hızımıza hız kattı.

Bahar hastanesi olarak kardiyoloji ve kalp ameliyatlarında Marmara bölgesinde hangi seviyelere geldiğimiz hepinizin malumudur. Bahar Gözü en son ve modern cihazlarla donatarak Bursa'nın göz bebeği haline getirdik. Gönül ister ki hastanemizin her bir branşını ve kadrosunu tek tek ele alıp, hastanemizi sizlerinde desteği ile hangi seviyelere getirdiğimizi sizlere aktarabileyim, fakat sizler bizi zaten takip ediyor ve biliyorsunuz.

Son sözlerim şudur ki; Bahar hastanesi olarak hedefimiz; sizleri, her zaman sağlığınızın baharında tutmak ve Bursa Bahar'ı bir nüve kabul ederek Türkiye'nin ve Dünyanın birçok yerlerinde bahar filizlerini yeşertmek olacaktır. Hepinize sağlık ve mutluluk dileklerimle.