Özel Bahar Hastanesi Kulak Burun Boğaz bölümünde modern tanı ve tedavi yöntemleri kullanılmaktadır. Her hastaya endoskopik muayene, görüntüleme sıkıntısı olan vakalarda fleksibl endoskopi yapılmaktadır.

Hastanemizde, kulak burun boğaz uzmanlık alanına giren ve özellikle çocukluk çağında görülen nefes almada güçlük, horlama,sinüzit ,orta kulak iltihabı gibi hastalıklara zemin hazırlayan bademcik iltihabı, geniz eti hastalıkları ,uyku bozuklukları , çocuk ve erişkinlerde işitme bozuklukları , burun hastalıkları, ses kısıklıkları gibi, tüm kulak burun boğaz ve baş boyun problemlerinin tanı ve tıbbi cerrahi tedavileri, uzman kadromuz tarafından dikkat ve titizlikle yapılmaktadır.

İşitme kayıplarının oluşum yerleri, derecesi ile ilgili odyometrik ve timpanometrik incelemeler (işitme testleri ) de merkezimizde yapılmaktadır.

Tedavi Alanları

Otoloji/Nöroloji : Dış ,orta ve iç kulağın travmatik bozukluklar ve kanser gibi hastalıkları ve duyma ile dengeyi etkileyen sinir yolları ile ilgili bozuklukları kapsayan kulak hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisi.

Pediatrik Otolarengoloji : Çocuklarda kulak,burun ve boğaz hastalıklarının tıbbi ve cerrahi tedavisi

Baş Boyun Bölgesi :
Tiroid ve paratiroid cerrahisi ile birlikte baş ve boyunda görülen tümörlerin ( kanser ve kanser dışı ) tıbbi ve cerrahi tedavisi

Yüz Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahisi :
Yüz ve boynun kozmetik, işlevsel ve onarımına ihtiyaç duyan anormalliklerinin tedavisi

Rinoloji :
Burun ve sinüs boşluklarının tıbbi ve cerrahi tedavisi

Larengoloji :
Ses ve boğaz ile ilgili bozuklukların tıbbi ve cerrahi tedavisi

Alerji :
Üst solunum yollarını etkileyen alerjinin tıbbi tedavisi

Birim Doktorlarmız

Op. Dr. Gürkan ÜNAL


Warning: substr() expects parameter 3 to be long, string given in /home/baharhas/public_html/site/wp-content/themes/pharmaplus-theme/functions-theme.php on line 1136